شناسه خبر: 62105 منتشر شده در مورخ: 1396/11/13 ساعت: 13:30 گروه: اقتصادی
فرماندار مهریز گفت: 32 طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و خدماتی با 355 میلیارد ریال هزینه در دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش یزدی نیوزسید محمد رستگاری پنجشنبه شب افزود: این طرح ها در شهر مهریز و مناطق روستایی در بخش های آبرسانی ، برقرسانی ، گازرسانی ، گردشگری ، کشاورزی ، مخابراتی ،تولیدی و صنعتی اجرا و آماده افتتاح است .

وی ادامه داد: از مجموع طرح ها، 26 مورد با 138 میلیارد و 910 میلیون ریال از محل اعتبارهای دولتی و 6 طرح نیز با صرف 217 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی آماده افتتاح شده است .
فرماندار مهریز اظهار کرد: 18 طرح در مناطق روستایی بخش مرکزی و 14 طرح دیگر نیز در حوزه شهری در یکی از روزهای ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسوولان و مردم منطقه به بهره برداری می رسد.
به گفته رستگاری با افتتاح طرح ها در مجموع زمینه اشتغال افزون بر 100 نفر در شهر و مناطق روستایی شهرستان مهریز فراهم می شود.
این مسوول همچنین به اجرای بیش از 200 برنامه در بخش های مختلف با همکاری خوب مردم در شهر و مناطق روستایی در طول دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.
رستگاری یادآور شد: اوج مراسم های دهه فجر ، برگزاری راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن است که با مشارکت گسترده مردم ولایی و انقلابی مهریز در شهر و نیز تعدادی از روستاها برگزار می شود.
برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی از دیروز 12بهمن شروع شد و تا 22 بهمن ماه ادامه دارد.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

منبع:ایرنایزد

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1443 sec