شناسه خبر: 62071 منتشر شده در مورخ: 1396/11/12 ساعت: 11:13 گروه: اقتصادی
«عبدالرضا رحمانی‌فضلی» وزیر کشور در حکمی «علی زینی وند» را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد منصوب کرد

به گزارش یزدی نیوز«عبدالرضا رحمانی‌فضلی» وزیر کشور در حکمی «علی زینی وند» را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد منصوب کرد.

وی در حکم معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد آورده است: «بنا به پیشنهاد استاندار محترم یزد و با توجه به تائید معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور، به‌موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد منصوب می‌شوید .

امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشگری استان و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی نیروی‌ها لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید .

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار قادر خواستارم .

پیش‌ازاین زینی وند به‌عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد مشغول به فعالیت بود که با حکم وزیر کشور به سمت معاون این حوزه منصوب شد.

منبع:تابناک یزد

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3498 sec