شناسه خبر: 61984 منتشر شده در مورخ: 1396/09/28 ساعت: 12:34 گروه: اجتماعی
خانه فرهنگ شهید صدوقی نشست های فرهنگی، اجتماعی با عنوان شب یزد را با هدف بررسی چالش ها و فرصت های این حوزه برگزار میکند.

به گزارش یزدی نیوز  به نقل از روابط عمومی خانه فرهنگ شهید صدوقی، استان یزد با دارا بود پیشینه بازر فرهنگی ، دینى و تاریخی همواره یکی از استان های توسعه گرا در عرصه های مختلف بوده و از این منظر با بهره گیری از ظرفیت و استعدادهاى بالای اجتماعی دستاوردهای مناسبی داشته است. 
"خانه فرهنگ صدوقی" با هدف شناسایی، تحلیل و درک مناسب فرصت ها و چالش هاى پیش رو در حوزه های مختلف و دستیابى به گفتمان مؤثر در این عرصه، سلسله نشست هایی با عنوان "شب یزد " را برگزار خواهد کرد. 
بر آنیم تا به یارى خدا این سلسه نشست ها به صورت مستمر در آخرین چهارشنبه هرماه و با توجه به موضوعات متنوع در استان، با حضور اندیشمندان، فعالان و کنشگران عرصه های مختلف برگزار گردد.
در نخستین برنامه "شب یزد" با عنوان " تعامل جهانی، فرصت ها و چالش های  تعامل با گردشگران  " با  سخنرانی چهره شناخته شده فرهنگ و ادب کشور جناب آقاى " احمد مسجد جامعی" برگزار خواهد شد.
این برنامه  چهارشنبه 29 آذر ماه 1396 ساعت 18:30 در دفتر شهید محراب به نشانی  خیابان امام کوچه شهید صدوقی، دفتر شهید محراب در مدت زمان  80 دقیقه  برگزار خواهد شد.
حضور اندیشمندان و کنشگران اجتماعی و فرهنگی استان را در این رویداد فرهنگی ارج می نهیم.

نشست های فرهنگی اجتماعی استان یزد با عنوان شب یزد برگزار می شود
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0680 sec