شناسه خبر: 61975 منتشر شده در مورخ: 1396/09/25 ساعت: 13:11 گروه: ورزشی

به گزارش یزدی نیوزمسابقات رنکینگ بدمینتون مردان کشور با عنوان 'یزد ، شهر میراث جهانی' برگزار و در دیدار فینال یک نفره ، فرزین خانجانی از تهران در برابر حسن متقی از گیلان به پیروزی رسید و قهرمان شد، محمد پایروند از تهران و علیرضا فغفوری از زنجان هم بطور مشترک به مقام سوم یک نفره دست یافتند.
در فینال 2 نفره (آزاد) تیم امیر و علیرضا قاسمی برابر تیم 2 نفره عرفان شاه حسینی و عباس زورمند به میدان رفتند که در پایان تیم امیر و علیرضا قاسمی توانست مقام قهرمانی را کسب کند.
همچنین تیم های 2 نفره محمد رضا باقری و علی حسین خانی از زنجان به همراه تیم 2نفره بهروز یزدانی و کامبیز شهدی از فارس مشترکا به مقام سوم دست یافتند.
در اولین مرحله این رقابت ها که 13 و 14 تیر ماه امسال در زنجان برگزار شد ، سروش اسکندری از زنجان و محمد بایروند از تهران مقام های اول و دوم را کسب کردند و آرمین زکی زاده از تهران و مهدی انصاری از زنجان مشترکا سوم شدند.
همچنین در قسمت 2 نفره نیز صدرا صادقی از کرمانشاه و عرفان جوینده از گیلان به مقام نخست رسیدند و عرفان شاه حسینی از تهران و عباس زورمند از خوزستان مقام دوم را به خود اختصاص دادند، امیر قاسمی و علیرضا قاسمی از زنجان به همراه محمدرضا باقری و علی حسین خانی از زنجان هم مشترکا مقام سوم را کسب کردند.
تاکنون افزون بر یک هزار و 500 هزار ورزشکار در رشته بدمینتون در 10شهرستان استان یزد در رده های مختلف سنی سازماندهی شده اند.
استان یزد با یک میلیون و 138هزار نفر جمعیت، 47 هیات ورزشی و 60 هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

منبع: ایرنا
 

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2657 sec