شناسه خبر: 61926 منتشر شده در مورخ: 1396/09/22 ساعت: 07:21 گروه: اجتماعی
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با اشاره به کشف 28 تن انواع مواد مخدر در هشت ماه سال جاری در استان یزد، از افزایش 19 درصدی کشفیات مواد مخدر در این استان خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزمحمدحسین ستوده‌نیا عملکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان را بسیار کارآمد و مناسب دانست و گفت: این شورا با فعالیت همه‌جانبه و فعالانه خود در عرصه مبارزه با مواد مخدر توانسته با آگاهی‌بخشی به مردم و ضمن پیشگیری از گرایش جامعه به مواد مخدر، به‌عنوان عاملی ارزشمند، نیروی انتظامی را در راستای مبارزه با مواد مخدر یاری دهد.

وی با اشاره به کشف 28 تن انواع مواد مخدر در هشت ماه سال جاری در استان یزد اذعان کرد: کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایشی 19 درصدی داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد تصریح کرد: در خصوص نحوه این کشفیات باید گفت که 55 درصد از آن‌ها حاصل کار اطلاعاتی و 44 درصد آن مربوط به فعالیت‌های انتظامی بوده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: دستگیری مجرمین مربوط به مواد مخدر در هشت ماه سال جاری چهار هزار و 207 نفر بوده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد افزایش شش‌ درصدی دستگیری‌ها هستیم، لازم به ذکر است که پرونده‌های تشکیل‌شده در این عرصه نیز از رشدی شش‌ درصدی برخوردار بوده است.

ستوده نیا در ادامه از اجرای 677 طرح مبارزه با مواد مخدر در سه عرصه محورهای مواصلاتی، پاک‌سازی مناطق آلوده و طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: در این طرح‌ها دو هزار نفر دستگیر و روانه مراجع قضایی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد همچنین افزود: کشفیات پلیس مواد مخدر استان یزد در ایست و بازرسی محورهای مواصلاتی 12 تن و 955 کیلوگرم، کشفیات به‌دست‌آمده در درگیری‌های مسلحانه دو تن و 665 کیلوگرم و کشفیات مواد مخدر در ایست و بازرسی‌های موقت در محورهای اصلی و فرعی 11 تن و 298 کیلوگرم بوده است که به‌طورکلی کشفیات استان در محورهای اصلی، فرعی و کویری مقداری بالغ‌بر 26 تن و 918 کیلوگرم را شامل می‌شود.

 

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2401 sec