شناسه خبر: 61568 منتشر شده در مورخ: 1396/08/29 ساعت: 07:51 گروه: اقتصادی
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی:

اشتغال 1300 نفر در منطقه ویژه اقتصادی یزد

اشتغال 1300 نفر در منطقه ویژه اقتصادی یزد
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد از فعالیت بیش از یک هزار و 300 نفر در واحدهای صنعتی منطقه ویژه اقتصادی یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز" سید مسعود عظیمی" در دیدار با تعدادی از فعالان اقتصادی در این منطقه گفت: منطقه ویژه اقتصادی یزد در بین مناطق ویژه اقتصادی کشور که تحت مدیریت سازمان صنایع کوچک قرار دارند، فعالترین و دارای بیشترین واحد صنعتی به بهره برداری رسیده می باشد.

عظیمی افزود: در حال حاضر نزدیک 41 واحد صنعتی در این منطقه به بهره برداری رسیده اند که اشتغالزایی مناسبی را برای جوانان یزدی بوجود آورده اند.

وی ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی به لحاظ موقعیت قرارگیری و شرایط خاص گمرکی که بر آن حاکم است از موقعیت ممتازی نسبت به سایر شهرکهای صنعتی استان برخوردار است و همین مسئله نیازمند توجه و نگاه ویژه مسئولین ذیربط به صنعتگران مستقر در آن را می طلبد.

عظیمی تصریح کرد: در سال جاری که حمایت از صادرات سرلوحه امور قرار گرفته است، کمک به واحدهای صنعتی در امر صادرات محصولات تولیدی بیش از گذشته ضروری به نظر می رسد.

وی خاطر نشان کرد: ضرورت دارد تا دستگاه های متولی امر که نمایندگان انها در ویژه اقتصادی مستقر هستند، با تدبیر و اندیشه لازم در مسیر اشتغالزایی و تولید حامی صنایع باشند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد با بیان اینکه منطقه ویژه دارای قوانین و مقررات خاصی در ورود و خروج محصول و مواد اولیه می باشد، اظهار داشت: ورود مواد و ترخیص کالا از این منطقه دارای روال اداری خاصی می باشد که نیاز هست با همکاری ادارات مرتبط رضایت مراجعین و فعالین اقتصادی در منطقه با اقدامات خاصی جلب شود.

گفتنی است: منطقه ویژه اقتصادی یزد در جوار شهرک صنعتی یزد و در فاصله 15 کیلومتری شهر یزد واقع شده است.

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1838 sec