شناسه خبر: 61402 منتشر شده در مورخ: 1396/08/16 ساعت: 07:18 گروه: اقتصادی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون متخلفان اقتصادی در بخش کالا و خدمات، بهداشت و درمان ، دارو، قاچاق کالا و ارز 187 میلیارد و 978 میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

به گزارش یزدی نیوزغلامرضا سالاری در نشستی افزود: در این مدت پنج هزار و 933 گزارش تخلفاتی به شعب تعزیرات حکومتی استان وارد و تشکیل پرونده شد که به پنج هزار و 668 فقره رسیدگی و مختومه شده است .
این مسئول اظهار کرد: در مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید ریشه ای و ضمن کنترل مبادی ورودی و رصد دستگاه های نظارتی با تمام قوا از نیروها و امکانات موجود استفاده کرد و قانونی با این پدیده برخورد شود.
سالاری یادآور شد: همکاری مردم با تعزیرات حکومتی استان در شناسایی و برخورد با متخلفان بسیار موثر است که این کار باید ادامه داشته باشد .
هم اکنون شعب تعزیرات حکومتی در شهرستان های یزد ، مهریز ، تفت ، اردکان و میبد به صورت ثابت و در بقیه مناطق استان پرونده ها در نزدیکترین شعبه تعزیرات حکومتی رسیدگی می شود.
یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب کشور باعث شده است تا راه های استان بعضا مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد.

منبع: ایرنا
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1807 sec