شناسه خبر: 50437 منتشر شده در مورخ: 1396/05/21 ساعت: 07:58 گروه: اجتماعی
سفید از اعضای شورای پنجم شهر یزد از جلسه با جمالی نژاد شهردار فعلی اصفهان خبر داد و گفت: این جلسه برای شناخت بیشتر او بود و هنوز به مرحله ارائه برنامه هایش برای شهرداری یزد نرسیده ایم.

به گزارش یزدی نیوزغلامعلی سفید در گفتگو با خبرنگار تابناک یزد در خصوص اخباری مبنی بر جلسه با شهردار اصفهان درباره انتخاب شهردار جدید یزد گفت: یک لیست ده نفره ای به عنوان گزینه های شهردار آینده یزد در نظر گرفته ایم که یکی از آنها آقای جمالی نژاد، شهردار فعلی اصفهان است و تنها فرد غیربومی این لیست است که نیاز بود آشنایی بیشتری با او داشته باشیم.

وی افزود: جلسه روز جمعه برای آشنایی بیشتر با نظرات ایشان بود و هنوز به مرحله ارائه برنامه از طرف گزینه ها نرسیده ایم. و فقط نظراتشان را شنیدیم.
سفید تاکید کرد: این ده نفر باید برنامه به ما بدهند و بعد از بررسی برنامه ها از بین آنها سه نفر انتخاب می کنیم برای مصاحبه و ان شالله گزینه نهایی را انتخاب می کنیم که آن جلسات را حتما اطلاع رسانی می کنیم و مردم در جریان آن خواهیم گذاشت.
این عضو شورای شهر جدید یزد گفت: اخیرا دیده ام لیستی ده نفره از گزینه های شهرداری اعلام شده که فقط شش نفرشان صحیح است و آن چهار نفر هم برخی برای بهر حاجتی به لیست ما اضافه کرده اند.
وی در پاسخ به این سوال که چرا لیست ده نفره را منتشر نمی کنید، گفت: چند تا از گزینه ها این لیست تمایلی ندارند اسم شان منتشر شود که احیانا اگر انتخاب نشدند، بحثی پیش نیاید.
سفید گفت در جلسه اخیر شورای شهر، آقای دکتر عباسی به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شده اند و آقای شریعتمداری هم به عنوان رابط با رسانه ها انتخاب شده اند که با همکاری یک تیم بتوانند موارد را پیش ببرند که البته بعد از رسمیت شورا، همه این موارد باید رسمی اعلام شود.
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1675 sec