شناسه خبر: 50388 منتشر شده در مورخ: 1396/05/17 ساعت: 08:14 گروه: اقتصادی
رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان یزد با اشاره به آغاز مرحله دوم پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی یزد گفت: متقاضیان می‌توانند برای دریافت این تسهیلات به سامانه بهین یاب مراجعه کنند.

به گزارش یزدی نیوزرئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان گفت: در سال گذشته 16هزار میلیارد تومان برای پرداخت و ایجاد رونق اشتغال در 7500واحد صنعتی کوچک و متوسط در کشور اختصاص یافت که استان یزد در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی نقش به سزایی داشت.

علمدار افزود: در همین راستا کارگروه رفع موانع تولید به ریاست استاندار و دبیری صنعت معدن و تجارت استان یزد تشکیل شد و از 1100میلیارد تومان تسهیلات، 850میلیارد تومان آن در قالب تسهیلات مستقیم و غیرمستقیم به 900واحد تولیدی پرداخت شدکه از این لحاظ استان یزد جزء چهار استان برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرار گرفت و زمینه اشتغال 40هزار نفر در بخش صنعت معدن و تجارت استان فراهم شد. 

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز طرح رونق اشتغال تمدید شدو 20هزار میلیارد تومان تسهیلات برای 10هزار واحد تولیدی در کشور و 10هزار میلیارد تومان دیگر برای بازسازی 5هزار  واحد تولیدی در کشور تصویب شد.

رئیس صنعت معدن و تجارت استان یزد افزود: در استان یزد نیز مادرحال بررسی درخواست 408 فقره درخواست وام از طریق سامانه بهین یاب هستیم که انشاالله با همکاری بانک های عامل تسهیلات به متقاضیان پرداخت شود.

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1988 sec