شناسه خبر: 39341 منتشر شده در مورخ: 1396/02/04 ساعت: 08:02 گروه: اجتماعی
میزان بارش ها در سطح استان یزد از ابتدای سال زراعی تاکنون در مقایسه با میانگین بلند مدت مشابه 40 درصد کاهش داشته و استان یزد رتبه آخر کشوری را در این رابطه به خود اختصاص داده است.

به گزارش یزدی نیوزمحمد رضا شیرغلامی گفت: میزان بارش ها در سطح استان یزد از ابتدای سال زراعی تاکنون در مقایسه با میانگین بلند مدت مشابه 40 درصد کاهش داشته و استان یزد رتبه آخر کشوری را در این رابطه به خود اختصاص داده است.

وی گفت: از ابتدای سال زراعی تا کنون ابرکوه با 69 درصد کاهش بارندگی نسبت به سال گذشته بحرانی ترین شهرستان استان شناخته شده است.

وی افزود: میزان بارش ها در سطح استان یزد از ابتدای سال زراعی تاکنون در مقایسه با میانگین بلند مدت مشابه 40 درصد کاهش داشته و استان یزد رتبه آخر کشوری را در این رابطه به خود اختصاص داده است.

وی گفت: بارش ها در شهر یزد 48 و در ابرکوه 69 درصد کاهش داشته است و بعد از شهرستان ابرکوه، بحرانی ترین وضعیت مربوط به اردکان با 64 درصد و میبد با 57 درصد کاهش بارندگی بوده است.

شیرغلامی اشاره کرد: شهرستان های خاتم و بهاباد به ترتیب با 11 و 9 درصد افزایش بارندگی، بهترین شرایط را از این نظر داشته اند.

تابناک

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3585 sec