شناسه خبر: 39157 منتشر شده در مورخ: 1396/01/21 ساعت: 07:28 گروه: علم و فناوری
باحضورحضور پررنگ تیم های کشورهای آسیایی واروپایی:

حضور پر رنگ تیم های برجسته جهان در مسابقات سازه های ماکارونی یزد

حضور پر رنگ تیم های برجسته جهان در مسابقات سازه های ماکارونی یزد
دبیراجرایی مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه فنی و حرفه ای از حضور پررنگ تیم های کشورهای آسیایی واروپایی خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزمحمد علی دهقانی درسومین جلسه کمیته برگزاری این مسابقات گفت: با توجه به ارسال دعوت نامه به دانشگاه های برجسته جهان کشورهای آلمان، فرانسه، اتریش، چین، پاکستان، ترکیه، هند، افغانستان و عراق تاکنون درخواست حضور در این دوره از رقابت ها را به دبیرخانه مسابقات ارسال کرده اند.

 

وی افزود: هم اکنون در حال برنامه ریزی وانجام اقدامات و هماهنگی های لازم جهت حضور به موقع این تیم ها و بدون بروز مشکلی هستیم و کارهای اولیه در خصوص هماهنگی صدور روادید اعضای این تیم ها انجام شده است.

 

دبیر اجرایی مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه فنی و حرفه ای به جوایز نقدی این مسابقات به ارزش 23 میلیون تومان اشاره کرد و گفت : علاوه بر اهدا جوایز نقدی نفیس در مراسم اختتامیه به تیم های برتر، اقداماتی در جهت صدور لوح تقدیر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، صورت گرفته است.

 

دهقانی افزود: جک هیدرولیک ساخته شده درمسابقات سال گذشته این دانشگاه هم اکنون در حال بهسازی و تجهیز می باشد و احتمال دارد بتوانیم جک دیگری را به منظور بارگذاری سریع تر سازه ها آماده نماییم.

وی با اشاره به اطلاع رسانی جامع و کامل صورت گرفته به منظور حضور کمی و کیفی تیم های سرشناس در این رقابت گفت: برنامه ریزی های خوبی در جهت آماده کردن بستر های سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین فراهم نمودن امکانات رفاهی و برنامه های تفریحی صورت گرفته است و امیدواریم این دوره از مسابقات در یک سطح بسیار بالایی برگزار گردد.
تابناک
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3937 sec