شناسه خبر: 27840 منتشر شده در مورخ: 1395/10/23 ساعت: 12:45 گروه: اجتماعی

به گزارش یزدی نیوز46 بیمار سرطانی و بی‌بضاعت از استان یزد برای سه روز در مشهد مقدس مهمان آستان قدس رضوی هستند.
 مصطفی خاکسار قهرودی با بیان اینکه معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی تلاش دارد شرایط تشرف بیماران خاص بی‌بضاعت را به حرم مطهر رضوی تسهیل کند اظهار داشت: این گروه شامل 46 بیمار سرطانی و بی‌بضاعت از استان یزد بوده که برای سه روز در مشهد مقدس مهمان آستان قدس رضوی هستند.

وی با بیان اینکه امید است که عطر و شمیم بارگاه مطهر رضوی به این بیماران امید مضاعف برای پشت‌ سر گذاشتن مراحل درمانی بدهد، تصریح کرد: تدابیری اندیشیده شده تا بیماران خاص در سراسر کشور بتوانند بدون محدودیت سنی، به اتفاق یک همراه در قالب کاروان‌های «مهر درخشان رضوی» به مشهد مقدس سفر کنند و برای 3 روز مهمان آستان قدس رضوی شوند.

وی افزود: تسهیل شرایط تشرف بیماران خاص به حرم مطهر رضوی، گامی است که آستان قدس رضوی با هدف افزایش روحیه و تقویت امید به زندگی در بیماران بی‌بضاعت برداشته است.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی درباره طرح «مهر درخشان رضوی» توضیح داد: این طرح ویژه افرادی است که بالای 40 سال سن دارند و به سبب مشکلات مالی تاکنون توفیق تشرف به بارگاه منور رضوی را نداشته‌اند، که بر اساس آن با همکاری ارگان‌های امدادرسان نظیر کمیته امداد، بهزیستی، بسیج مستضعفان، سپاه پاسداران و خیریه‌های معتبر مردم نهاد این افراد شناسایی و به مشهد مقدس مشرف می‌شوند و در مشهد به مدت 3 روز مهمان آستان قدس رضوی هستند.

منبع: تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1809 sec