شناسه خبر: 27753 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 ساعت: 07:01 گروه: ورزشی
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد از برگزاری نهمین المپیاد ورزشی کارکنان و اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز، دکتر میرفخرالدینی ضمن اعلام این خبر افزود : مراسم افتتاحیه نهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان و اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در تاریخ 26  دی ماه سال جاری با حضور مدیران دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و مسئولان و مدیران استان برگزار می گردد. وی با اشاره به  این که بیش از  140  تیم بانوان و آقایان از سراسر کشور  در این دوره از المپیاد شرکت خواهند کرد، خاطر نشان کرد: تیم های حاضر در این المپیاد در چندین رشته ورزشی تیمی و انفردای به مدت 6 روز به رقابت خواهند پرداخت  و در پایان این مسابقات تیم های  اول تا سوم برگزیده و تجلیل خواهندشد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد تصریح کرد : دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد با توجه به وجود فضا ها و امکانات مناسب ورزشی و رفاهی توانست مجوز میزبانی این مسابقات را کسب نماید  و هم اکنون کمیته های تخصصی برگزاری این المپیاد تشکیل و در حال  برنامه ریزی و اجرای اقدامات اولیه به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر این المپیاد هستند. 

نهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان و اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/4944 sec