شناسه خبر: 27735 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 ساعت: 08:02 گروه: اقتصادی
ستاد درآمد و تجهیز منابع استان یزد به ریاست رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیری مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تشکیل جلسه داد.

به گزارش یزدی نیوزرئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و رئیس ستاد درآمد در این نشست، درآمد 9 ماهه امسال را بالغ بر 871 میلیارد تومان اعلام کرد و اظهار داشت: این میزان نسبت به رقم مصوب سال جاری هفت درصد کاهش داشته و در عین حال که این میزان نسبت به وصولی سال گذشته 26 درصد رشد دارد. 

حمیدرضا نصیری‌زاده افزود: درآمد وصولی شامل 96 درصد درآمدهای مالیاتی، 2.5 درصد درآمدهای خدمات و فروش کالا و 1.5 درصد درآمدهای جرائم و خسارات بوده است.

رئیس ستاد درآمد استان یزد همچنین عنوان کرد: درآمدهای ناشی از مالیات مستقیم در این مدت 548 میلیارد تومان بوده که نسبت به میزان مصوب 16 درصد رشد داشته است.

وی افزود: میزان مالیات‌های غیرمستقیم 283 میلیارد تومان بوده است که نسبت به میزان مصوب 31 درصد کاهش نشان می‌دهد.

نصیری‌زاده همچنین بیشترین درآمدها ناشی از فروش کالا و خدمات را متعلق به ثبت اسناد و نیروی انتظامی عنوان کرد و میزان آن را بالغ بر 21 میلیارد تومان اعلام کرد.

رئیس ستاد درآمد استان یزد همچنین میزان درآمد ناشی از جرائم رانندگی داخل و خارج شهر را 16 میلیارد تومان اعلام کرد که نسبت به میزان مصوب 47 درصد کاهش یافته است.

منبع: فارس
 

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3109 sec