شناسه خبر: 27733 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 ساعت: 08:01 گروه: فرهنگی و هنری
کارشناس فرهنگی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد از اجرای ویژه‌برنامه‌های متعدد در ایام الله فجر در استان خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزمهدیه‌السادات حسینی مطلق، کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد در نخستین جلسه کمیته کتاب و کتابخوانی ستاد دهه فجر استان از اجرای برنامه‌های متنوع در دهه فجر خبر داد.

وی به برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای در سراسر استان با محوریت کتاب‌های انقلاب اسلامی و تبیین اندیشه‌های امام راحل اشاره کرد و افزود: در کنار برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان در شهرستان‌های مختلف، جلسات قصه‌گویی و مسابقات نقاشی با موضوع انقلاب اسلامی و دهه فجر نیز در کتابخانه‌های استان برگزار خواهد شد.
حسینی مطلق همچنین از برگزاری مراسم تقدیر از حجت‌الاسلام مظفر سالاری، نویسنده مطرح یزدی و صاحب کتاب «قایق راندن به اقیانوس» (کتاب سفر مقام معظم رهبری به استان یزد در سال ۸۶) و برگزاری نقد کتاب‌ «جانستان کابلستان» اثر رضا امیرخانی، نویسنده برجسته کشوری در شهرستان بافق خبر داد.
عضو کمیته کتاب و کتابخوانی ستاد دهه فجر استان یزد، افتتاح کتابخانه عمومی مصلای شهر احمدآباد اردکان، بازگشایی کتابخانه شهید صدوقی شهر مروست و برگزاری شب شعر انقلاب اسلامی در یکی از شهرستان‌های استان را از دیگر برنامه‌های این ستاد در ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد.
منبع: ایکنا
 

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1613 sec