شناسه خبر: 27705 منتشر شده در مورخ: 1395/10/17 ساعت: 08:24 گروه: اقتصادی
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با امام جمعه یزد از ایجاد و ساخت آزاد راه این استان به نطنز در آینده ای نزدیک خبر داد .

به گزارش یزدی نیوزعباس آخوندی در این دیدار افزود: آزاد راه جدیدی از نطنز به انار و در مسیر استان یزد در حال ساخت است که می‌تواند در زمینه فعالیت های حمل و نقل رونق زیادی ایجاد کند.
وی با اشاره به سخنان امام جمعه یزد مبنی بر نیاز این استان به ایجاد یک مرکز فرهنگی بزرگ افزود: مهمتر از هر چیز در مراکز فرهنگی و بازارهای سنتی چرخۀ ارتباط انسانی است که به وجود می‌آید و این چرخۀ انسانی باید حفظ شود.
وی ادامه داد: یکی از مهمترین مواردی که باید در پروژه هایی از این قبیل دیده شود همین چرخۀ انسانی است که تشکیل دهندۀ بسیاری از مسائل از جمله اعتمادها و باورها است.
وزیر راه و شهرسازی همچنین در ارتباط با اقدام های این وزارتخانه به ویژه در استان یزد گفت: استان یزد به لحاظ جادّه های بزرگراه وضعیت مناسبی دارد اما در صورت ایجاد آزادراه نطنز به انار، مشکلات موجود هم برطرف شده و وضعیت این استان بسیار بهتر می شود.
وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه، استاندار یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استان با امام جمعۀ یزد در دفتر نمایندۀ ولی فقیه در استان دیدار و گفت ‌وگو کردند.
وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان یزد ضمن دیدار با مسئولان از طرح های مختلف بازدید و در جریان فعالیت ها و برنامه ها قرار گرفت.

منبع: ایرنا
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1756 sec