شناسه خبر: 27541 منتشر شده در مورخ: 1395/09/20 ساعت: 08:45 گروه: اجتماعی
به نظر می رسد استعفای این رئیس سازمان یک سناریو شهری برای حمله به دولت با اهدافی همچون وادار به عقب نشینی برخی از مدیران ارشد استان در امور شهرداری و همچنین حذف نیروهای پرحاشیه در شهرداری یزد و از دیگر سو زمینه برای برنامه های (احتمالا) پرحاشیه تغییرات مدیران شهری باشد. نزدیکی به انتخابات شوراهای شهر و تمایل مجموعه های مختلف برای مدیریت آن را هم به اهداف احتمالی اضافه کنید.

به گزارش یزدی نیوز  درحالی که انتقادات و حاشیه های زیادی همراه سازمان فرهنگی ورزشی یزد متعلق به شهرداری یزد مدت هاست بر سرزبانهاست، ناگهان هفته پیش رئیس غیرمتخصص این سازمان استعفا داد.

استعفایش بوی سیاست می داد به طوریکه در متن استعفا دلیل آن فشار استاندار برای قرارداد با یک موسسه فرهنگی ذکر شده بود که روابط عمومی استاندار آن را سراسر کذب دانست و البته نامی از هم امام جمعه یزد در خصوص این موسسه برد که بر ابهامات ماجرا افزود.

به هر روی ، از منظر رسانه ای و افکارعمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اکنون نباید رئیسی داشته باشد ولی بررسی های خبرنگاران نشان می دهد روال کاری این سازمان هیچ فرقی با گذشته نکرده است و استعفا در واقع انجام نشده است.

شهردار یزد در گفتگو با تابناک گفته است استفعا را می پذیرد و رئیس مستعفی امور را تحویل داده است.

به نظر می رسد استعفای این رئیس سازمان یک سناریو شهری برای حمله به دولت با اهدافی همچون  وادار به عقب نشینی برخی از مدیران ارشد استان در امور شهرداری و همچنین حذف نیروهای پرحاشیه در شهرداری یزد و از دیگر سو زمینه برای برنامه های (احتمالا) پرحاشیه تغییرات مدیران شهری باشد. نزدیکی به انتخابات شوراهای شهر و تمایل مجموعه های مختلف برای مدیریت آن را هم به اهداف احتمالی اضافه کنید.

به گزارش از تابناک یزد، هفته گذشته رئیس سازمان فرهنگی ورزشی که از کارمندان سابق واحد درآمد شهرداری یزد بود و سه سال پیش به عنوان رئیس این سازمان مهم شهری، فرهنگی انتخاب شد بود  استعفا داد. استعفایی که همچون دوره مدیریتش در این سامان با حاشیه های ناخوشایند برای شهر همراه بود.

نامه استعفای وی قبل از آنکه روی میز شهردار برود، به شبکه های اجتماعی رفت و در عین حال در نامه اش نوشته که به دلیل فشار استاندار یزد استعفا داده که سریعا توسط استانداری رد شد.
با این حال بعد از گذشته بیش از یک هفته از استعفای وی، گویا وی هنوز در محل کار حضور دارد و فعالیت می کند به طوریکه هنوز نامه های اداری و چک ها را امضا می کند.
عظیمی زاده، شهردار یزد در گفتگو با تابناک با تایید استعفای رئیس سازمان فرهنگی ورزشی اش گفت: قطعا استعفای وی را می پذیرم.
وی افزود: هنوز جانشین آن را انتخاب نکرده ام.
شهردار یزد در پاسخ به این سوال که آیا رئیس جدید از خانواده شهرداری انتخاب می شود یا خیر گفت: خیر از خانواده شهرداری نیست.
وی در خصوص شایعاتی مبنی بر ادغام سازمان فرهنگی ورزشی با سازمان رفاهی و تفریحی گفت: بله این مورد هم هست و ما منتظر تصویب اساسنامه آن توسط شورای شهر هستیم چنانچه هرچه سریع تر تصویب شد دیگر جایگزین اعلام نمی کنم ولی اگر متوجه شوم طول خواهد کشید رئیس جدید سازمان را معرفی می کنم.
شهردار یزد در پاسخ به این سوال که آیا رئیس مستعفی مدیریتش را تحویل داده یا خیر گفت: بله ایشان تحویل داده اند.
وی در واکنش به این سوال که پس چگونه است که رئیس مستعفی پاسخ نامه ها، امضای چک ها را هنوز انجام می دهد و حتی در برنامه ورزش همگانی امروز شهر یزد شرکت کرده و کلی هم استفاده تبلیغاتی از این برنامه کرده است، گفت: نباید در این برنامه شرکت می کرد چراکه در مرخصی بود و استعفا هم داده است. نمیدانم چرا شرکت کرده است.
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0653 sec