شناسه خبر: 27390 منتشر شده در مورخ: 1395/08/29 ساعت: 09:47 گروه: ورزشی
تیم فوتبال نونهالان فولاد یزد با کسب نتیجه مساوی یک بر یک در برابر مس کرمان متوقف شد.

به گزارش یزدی نیوزاین مسابقه  در چارچوب هفته هشتم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نونهالان باشگاه های ایران در مجموعه ورزشی شهید پاکنژاد یزد برگزار شد .
بازیکنان تیم نونهالان فولاد یزد که از امتیاز خانگی برخوردار بودند از همان ابتدای این مسابقه برای برد بازی خوبی را به نمایش گذشتند ولی بر خلاف جهت دیدار در دقیقه 20 نیمه اول دروازه خود را گشوده دیدند.
بعد از دریافت گل ، بازیکنان فولاد یزد بر حمله های همه جانبه خود روی دروازه حریف افزودند تا اینکه در دقیقه 30 نیمه اول توسط مهدی آقایی نسب موفق به گلزنی شدند.
در نیمه دوم توپ و زمین در اختیار بازیکنان نونهالان فولاد یزد بود که علیرغم شایستگی و ارائه یک بازی فنی و هجومی در نتیجه مسابقه تغییر بوحود نیامد و امتیاز بین دو تیم تقسیم شد.
تیم نونهالان فولاد یزد در هفته نهم این مسابقات در روز جمعه هفته آینده ( پنجم آذرماه ) از ساعت 12 و 30 در هرمزگان مهمان تیم البدر بندرکنگ است .
مسابقات لیگ برتر فوتبال نونهالان باشگاه های کشور با حضور 28 تیم در چهار گروه پیگیری می شود و فولاد یزد در گروه دوم با تیم های مس کرمان، برق جدید ، برق و خلیج فارس شیراز، استقلال بوشهر، البدر بندرکنگ همگروه است.
فولاد یزد تنها نماینده استان در لیگ برتر نونهالان باشگاه های کشور است .
مسابقات این فصل لیگ نونهالان به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و در نهایت دو تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود و در نهایت تیم های اول تا سوم مشخص می شود.
فصل گذشته تیم‌های قهرمان فصل قبل در رده های نوجوانان و نونهالان به تورنمنت‌های باشگاهی در ژاپن و چین اعزام شدند که این مورد باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای تیم‌ها شده است.

منبع: ایرنا
 

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1677 sec