شناسه خبر: 26873 منتشر شده در مورخ: 1395/08/12 ساعت: 07:36 گروه: علم و فناوری
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد یزد با بیان اینکه میزبان دومین دوره مسابقات دومینوی دانشجویی استان یزد هستیم، هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را شناسایی استعدادهای خلاق، ایجاد روحیه تعاون و تمرین کار گروهی دانست.

به گزارش یزدی نیوزمحمدرضا احمدزاده، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با بیان اینکه میزبان دومین دوره مسابقات دومینوی دانشجویی استان یزد هستیم، هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را شناسایی استعدادهای خلاق، ایجاد روحیه تعاون و تمرین کار گروهی دانست.
 

دومین دوره مسابقات دومینوی دانشجویی استان یزد در ۲۰ آبان جاری در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار می‌شود. محمدرضا احمدزاده رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی یزد درباره برگزاری این مسابقه اظهار کرد: «هدف از برگزاری مسابقات دومینو، اجرای یک کار گروهی توأم با نشاط و هیجان دانشجویی است و نیم‌نگاهی علمی نیز به ایجاد رقابت سالم و سازنده یبن مراکز و موسسات آموزش عالی استان به منظور شناسایی استعدادهای برتر و خلاق در این زمینه داریم.


وی خاطرنشان کرد:‌ ثبت نام برای شرکت در مسابقات دومینوی دانشجویی از اول آبان آغاز شده و تا یازدهم این ماه در ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی یزد دفتر باشگاه پژوهشگران جوان ادامه دارد؛ مسابقات از ساعت ۸ صبح بیستم آبان در سالن شهید آوینی این دانشگاه کلید خواهد خورد.

دانشجو

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2484 sec