شناسه خبر: 26551 منتشر شده در مورخ: 1395/08/02 ساعت: 13:11 گروه: شهرستان ها
رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی بافق یزد از برگزاری مسابقات موتورسواری کراس قهرمانی کشور، انتخاب تیم ملی در این شهر خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزسید علی نوروز زاده  زمان برگزاری این مسابقات را 13 و 14 آبانماه اعلام و اظهار داشت: 200 ورزشکار از سراسر کشور در رده های سنی مختلف در این مسابقات که میزبانی آن بر عهده شهرداری بافق است حضور خواهند یافت.
وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در پنج کلاس برگزار و از هر کلاس دو نفر موتور سوار از استان های مختلف حضور می یابند افزود: استان یزد با بهره گیری از مزایای میزبانی خود می تواند چهار موتور سوار در هر کلاس داشته باشد.
وی به جزئیات پنج کلاس مسابقه اشاره و اظهار داشت: کلاس 65 سی سی ویژه خردسالان، 150 سی سی برای گروه سنی 12 تا 17 سال و 250 و 450 سی سی ویژه جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان این رشته ورزشی است.
نوروز زاده، پیست رالی و موتورسواری بافق را که در فضایی به وسعت 80 هکتار در حال ساخت است دارای قابلیت برگزاری مسابقات در سطح ملی و بین المللی عنوان کرد و افزود: کمیته فنی فدراسیون موتورسواری و کارشناسان خبره، این پیست را از هر نظر برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی تایید کرده اند.
شهردار بافق تصریح کرد: مسابقات موتور سواری قهرمانی کشور در یک هکتار از فضای مورد اشاره که دارای فنس کشی باجاده دسترسی ،پارکینگ، سرویس بهداشتی و در فضایی امن و دیدکافی برای تماشاچیان است برگزار می شود.
شهرستان بافق دارای 36 هئیت ورزشی است که 20 هیات، فعال و بقیه غیر فعال یا از فعالیت کمتری برخوردارند.
بافق با 40 هزار نفر جمعیت در فاصله 110 کیلومتری جنوبشرقی شهر یزد قرار دارد.

منبع: ایرنا
 

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2837 sec