شناسه خبر: 18019 منتشر شده در مورخ: 1394/10/20 ساعت: 09:18 گروه: شهرستان ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) فرماندار اردکان گفت: 682 نفر در روز اخذ رای باستاد انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان همکاری دارند که شامل اعضای هیات های اجرایی ، نظارت و بازرسین شعب هستند.

حسین اسماعیلی افزود: 60 نفر اعضای هیات های اجرایی، بازرسی و نظارت بر انتخابات شهرستان را تشکیل می دهند که تمام فرایند انتخابات را بر اساس قوانین و مقررات انجام می دهند .

وی اضافه کرد: 30 نفرنیز اعضای ستاد انتخابات کار اجرایی و پشتیبانی در فرمانداری و بخشداری ها بر عهده دارند و آموزش های لازم به آنها ارائه شده است.
فرماندار اردکان با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری برای برگزاری انتخاباتی باشکوه تصریح کرد: 62صندوق اخذ رأی در انتخابات 7 اسفندماه سال 94 در اردکان پیش بینی شده است.
فرماندار اردکان با بیان اینکه این صندوق ها شامل 39 صندوق ثابت شهری ، 6 صندوق ثابت روستایی ، 4 صندوق سیار شهری و 13 صندوق سیار روستایی است افزود: آموزش کارشناسان انتخابات ، آی تی، حراست ، فرمانداری و بخشداری ها در مرکز استان انجام شده است و نیز جلسات آموزشی و توجیهی برای کلیه اعضای هیات اجرایی با همکاری ستاد انتخابات استان و شهرستان قرار است برگزار شود.
اسماعیلی اظهار کرد: اعضای شعب و نمایندگان فرماندار هم آموزش لازم را خواهند دید ، همچنین جزوات آموزشی در خصوص حقوق و تکالیف کاندیداهای انتخابات در اختیار تک تک کاندیداها گذاشته شده است.
وی با اشاره به اینکه جلسات توجیهی برای محافظین شعب ، نامزدها، مسوولان ستادهای تبلیغاتی و نمایندگان نامزدها براساس تقویم آموزشی برگزار خواهد شد.
اردکان با 85 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع شده است.
منبع: ایرنا
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
اخبار مرتبط :
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2258 sec