شناسه خبر: 117135 منتشر شده در مورخ: 1399/07/25 ساعت: 17:54 گروه: ورزشی
تیم‌های آریا پارس تفت و جوانان زرتشتی یزد دو نماینده استان در لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور حریفان خود را شناختند.

به گزارش یزدی نیوزدبیر هیات والیبال استان گفت: قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک بانوان برگزار شد. این رقابت‌ها با حضور ۱۴ تیم برگزار می‌شود که تیم‌های آریاپارس تفت و باشگاه جوانان زرتشتی دو نماینده استان یزد در این رقابت‌ها هستند.

 
 
حسن محفوظی افزود: این مراسم با حضور میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال، شهرام عظیمی سرپرست و نادر انصاری دبیر کمیته برگزاری رویداد‌ها و مسابقات در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.
 
 
وی تأکید کرد: در این نشست، نمایندگان تهرانی لیگ دسته یک بانوان حضور داشتند و نماینده دیگر استان‌ها به صورت آنلاین و وبینار در قرعه‌کشی این مسابقات شرکت کردند.
 
 
محفوظی ادامه داد: ۱۴ تیم در لیگ دسته یک بانوان شرکت می‌کنند که تیم‌های جوانان زرتشتی یزد، اشتاد سازه مشهد، البرز، نفت امیدیه، آمادای همدان، مس رفسنجان و راه‌باند کویر کرمان در گروه الف با هم رقابت می‌کنند.
 
 
وی خاطرنشان ساخت: در گروه ب نیز تیم‌های آریا پارس تفت، آریا مقام پارس مشهد، ریف اصفهان، مهرگان شیراز، پاس گرگان، استعداد پویا مشهد و آیدین نیکخواه بهرامی به مصاف هم می‌روند.
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1169 sec