شناسه خبر: 117128 منتشر شده در مورخ: 1399/07/25 ساعت: 12:55 گروه: اجتماعی
فرماندار شهرستان یزد تجمع در برخی نانوایی‌ها را زنگ هشداری برای تهدید سلامت مردم دانست و بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعیین شده در این رابطه تاکید کرد.

به گزارش یزدی نیوز«سید محمد رستگاری»  اظهار کرد: در ابتدای شیوع کرونا، رعایت فاصله اجتماعی و دریافت نکردن پول نقد و همچنین زدن ماسک و خط کشی صف نانوایی‌ها به خوبی مورد توجه قرار گرفت اما اکنون مدتی است که باز شاهد تجمع در برخی نانوایی‌ها هستیم و این علامت زنگ هشداری برای تهدید سلامت مردم است.

 
وی اضافه کرد: متصدیان نانوایی‌ها باید همچنان از دریافت پول نقد خودداری کنند زیرا دست به دست شدن پول یکی از عامل‌های اصلی انتشار کروناست.
 
رستگاری گفت: همه نانوایی‌ها مجهز به دستگاه کارتخوان و الزام به استفاده ماسک،دستکش وکلاه هستند و دریافت پول نقد همچنان توسط نانوایی‌ها ممنوع است.
 
فرماندار عنوان کرد: با توجه به رعایت نشدن پروتکل بهداشتی از سری نانواها، مرکز بهداشت واحد صنفی را پلمب خواهد کرد که در همین راستا نیز در هفته اخیر تعدادی از نانوایی‌ها به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌ها پلمب شده است.
 
این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: همه شهروندان حتماً در صف نانوایی‌ها، فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل بهداشتی را رعایت کنند.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1327 sec