شناسه خبر: 117126 منتشر شده در مورخ: 1399/07/25 ساعت: 11:29 گروه: اقتصادی
استاندار یزد با اشاره به اشتراکات بسیار زیاد استانهای یزد و کرمان گفت: تاکنون روابط این استان چندان رضایت بخش نبوده اما از این پس تقویت می شود.

به گزارش یزدی نیوز محمدعلی طالبی،  در دیدار رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس سازمان امور مالیاتی و نمایندگان مردم یزد و اشکذر و شهرستان اردکان در مجلس اظهار داشت: با تلاش نمایندگان استان یزد در این دوره ارتباط بسیار خوبی با کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس در حال شکل گیری است که می‌تواند در جهت اهداف توسعه‌ای استان مؤثر باشد.

 
وی با اشاره به سفر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به یزد و بررسی مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان عنوان کرد: نشست‌های امروز را به فال نیک می‌گیریم.
 
طالبی در مورد دغدغه‌های بخش خصوصی در حوزه‌های مالیاتی، مالی و اقتصادی بیان کرد: با وجود همه مشکلات و موانعی که در کشور وجود دارد، بخش خصوصی در یزد بسیار خوب کار می‌کند و موفقیت‌های خوبی داشته و وظیفه ما در هر جایگاهی، کمک به رفع این دغدغه هاست.
 
استاندار یزد اظهار امیدواری کرد: برخی موضوعاتی که توسط بخش خصوصی طرح می‌شود به راه حل مناسبی برسد و برخی ابهامات در حوزه‌های مختلف هم برطرف شود.
 
وی ادامه داد: استان یزد در زمینه مسائل صنعتی و معدنی اشتراکات بسیاری با استان کرمان دارد اما متأسفانه تعاملی که باید وجود داشته باشد، تاکنون مشاهده نشده و اگر این ارتباط تقویت شود، می‌توان در راستای منافع هر دو استان و کشور گام‌های خوبی برداشت.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2453 sec