شناسه خبر: 117114 منتشر شده در مورخ: 1399/07/24 ساعت: 17:11 گروه: شهرستان ها
تاکنون سه میلیارد تومان تسهیلات به ۳۰ کارگاه زیلو در شهرستان میبد استان یزد پرداخت شده است.

به گزارش یزدی نیوزمدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد در نشستی تنوع بخشی در طراحی و بسته بندی مناسب را حلقه مفقوده درصنعت زیلو دانست و گفت :  در حوزه طراحی و بسته بندی و ایجاد بازارچه برای عرضه، صنعت زیلو در میبد را حمایت می‌کنیم.

 
خوش قامت با اشاره به جهانی شدن زیلو و سفر اصغر نورالله زاده مدیر صندوق کارآفرینی امید کشور در سال گذشته به میبد و اختصاص پنج میلیارد تومان بعنوان تسهیلات برای حمایت از صنعت زیلو در این شهرستان افزود : تاکنون مبلغ سه میلیارد تومان تسهیلات به ۳۰ کارگاه زیلو پرداخت شده است.
 
وی گفت: برای رونق هنر صنعت زیلو کارگروهی در سطح شهرستان میبد فعال است و شرکت شهرک صنعتی هم در قالب خوشه زیلو فعالیت‌هایی را انجام می‌دهد.
 
خوش قامت افزود: صندوق کارآفرینی امید به جد در این حوزه ورود پیدا کرده است و بازار فروش را که بعنوان یکی از دغدغه‌های مورد نظر زیلو بافان بوده ،  مورد حمایت خود قرار داده است.
 
مدیرصندوق کارآفرینی امید پرداخت تسهیلات به خریداران زیلو را از طرح‌های این صندوق برشمرد و گفت: به زودی طرح‌های خیلی خوبی در صنعت زیلو با حمایت صندوق کارآفرینی امید از جمله در زمینه طراحی و بسته بندی و بازار فروش اتفاق خواهد افتاد.
 
 
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2315 sec