شناسه خبر: 117080 منتشر شده در مورخ: 1399/07/22 ساعت: 20:18 گروه: سیاسی
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد: باید با اقناع افکار عمومی و هوشیاری لازم، فضا سازی وجنگ رسانه‌ای دشمنان را خنثی کنیم.

به گزارش یزدی نیوزمجید فرهمند زاده در بیست وچهارمین همایش مجازی روسای حفاظت واطلاعات دادگستری استان‌ها وسازمان‌های تابعه قوه قضائیه با اشاره به تدارک دشمن به خصوص در موضوع حقوق بشرو هجمه‌های متعدد به دستگاه قضایی گفت: باید با اقناع افکار عمومی و هوشیاری لازم، فضا سازی وجنگ رسانه‌ای دشمنان را خنثی کنیم

 
وی بر لزوم همفکری وتبادل نظر جهت خنثی سازی هجمه‌های معاندین نسبت به دستگاه قضایی تاکید کرد و اظهار داشت: نظر به تدارک مفصل دشمنان به خصوص در موضوع حقوق بشر و هجمه‌های متعدد به دستگاه قضایی، اقناع افکار عمومی در خصوص احکام قاطع وپرونده‌های شاخص بسیار مهم است.
 
فرهمند زاده تصریح کرد: در این حوزه باید هوشیاری لازم را داشته باشیم تا بتوانیم فضا سازی و جنگ رسانه‌ای دشمنان را خنثی کنیم.
وی افزود: تقویت زیر ساخت‌های امنیت سرمایه گذاری در راستای تحقق جهش تولید از اولویت‌های دیگر دستگاه قضایی است.
 
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزش حفاظتی وآگاه سازی در مجموعه قوه قضائیه تاکید کرد و گفت: هدف از این دوره‌های آموزشی، توجیهی و مراقبتی ویژه پرسنل قضایی و اداری جلوگیری از نفوذ دشمن به دستگاه قضایی وجاسوسی در خصوص پرونده‌های مهم و حساس است.
 
وی با اشاره به حاشیه‌های پیرامون دستگاه‌های همزیست با قوه قضائیه تصریح کرد: تدوین دستورالعمل مناسب جهت نظارت بر نهاد‌های همزیست با قوه قضائیه از جمله کانون وکلا، کانون کارشناسان، کانون‌های داوری، مشاوران خانواده، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، موسسات حقوقی وعریضه نویسان و... باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
 
فرهمند زاده در پایان بر لزوم تهیه وتصویب قانون مبارزه با افراد کارچاق کن، دلال، شکات حرفه‌ای وشهود دروغین تاکید کرد و گفت: برخورد قاطع وجدی با این قبیل افراد از اولویت‌های کاری حفاظت واطلاعات است.
 
شایان ذکر است، بیست وچهارمین همایش مجازی روسای حفاظت واطلاعات دادگستری استان‌ها وسازمان‌های تابعه قوه قضائیه جهت برنامه ریزی و تبیین الزامات حفاظت واطلاعات برگزار شد.
 
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0737 sec