شناسه خبر: 117063 منتشر شده در مورخ: 1399/07/22 ساعت: 08:33 گروه: اجتماعی
همزمان با هفته استاندارد، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل استاندارد استان و انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان شن و ماسه و بتن آماده یزد به امضاء رسید.

به گزارش یزدی نیوز«محمد رضا زارع بنادکوکی» مدیر کل استاندارد استان یزد در نشستی که به همین منظور در اداره کل استاندارد استان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته استاندارد گفت: شن و ماسه و بتن از جمله مصالحی هستند که نقش بسزایی در توسعه پایدار کشور دارند و تقریباً امروزه سازه‌ای نداریم که این مصالح در آن مصرف نشده باشد بنابراین با توجه به اهمیت و حساسیتی که این کالاها دارند، جزو محصولات اساسی و استراتژیک کشور به حساب می‌آیند.

 
وی افزود: انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان شن و ماسه و بتن با توجه به عملکرد خوب و قابل قبولی که تاکنون داشته است یک الگو و برند کشوری است و صرف‌نظر از نقایص جزئی، با توجه به ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار داشته، توانسته است نقطه موثری در صنعت و خدمات استان و کشور ایفا کند.
 
زارع بنادکوکی ادامه داد: امضاء و مبادله این تفاهم‌نامه با توجه به اهمیت استاندارد و در راستای اجرای قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و به منظور گسترش همکاری‌های علمی، فنی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی صورت گرفته است.
 
این مسئول ترویج و توسعه فرهنگ استاندارد در زمینه مصالح ساختمانی مرتبط و نیز همکاری در جهت ارتقای کیفیت مصالح ساختمانی در استان را از جمله دیگر اهداف این تفاهم‌نامه برشمرد.
 
به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان یزد، «شهرام معمارزاده» رئیس انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان شن، ماسه و بتن آماده استان یزد نیز در این نشست گفت: دغدغه اصلی و همیشگی این انجمن، کیفیت فرآورده‌های تولیدی این حوزه است و بنابراین آمادگی کامل داریم تا واحدهایی که محصولات آن‌ها از کیفیت لازم برخوردار نیست را شناسایی و نواقص آن‌ها را به اداره کل استاندارد استان یزد اعلام کنیم.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1383 sec