شناسه خبر: 117058 منتشر شده در مورخ: 1399/07/21 ساعت: 19:53 گروه: اجتماعی
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یزد از واگذاری زمین به صورت طرح‌های تک واحدی یا در قالب گروه ساخت به متقاضیان مسکن ملی خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز علیرضا قربانیان با اشاره به تامین زمین‌های طرح اقدام ملی مسکن از سوی سازمان ملی زمین و مسکن گفت: این زمین‌ها بر اساس طرح‎های تک واحدی یا در قالب گروه ساخت واگذار شده و طرح‌های آپارتمانی از طریق بنیاد ملی مسکن انقلاب اسلامی احداث می‌شود

 
وی افزود: پس از معرفی زمین از سوی سازمان مذکور، کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح کشور نسبت به بازدید از موقعیت زمین و شرایط آن اقدام کرده و زمین‌هایی که شرایط مطلوبی دارند برای واگذاری به متقاضیان در دستور کار قرار می‌گیرند.
 
قربانیان گفت سهمیه تخصیص داده شده برای احداث هزار و ٣٠۵ واحد است و بیش از پنج هزار و ٩۵٠ نفر در سه فاز ١ و ٢ و ٣ ثبت نام کرده اند.
 
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یزد افزود : از این تعداد ۲ هزار و ٨٠٠ نفر مورد تأیید اولیه بودند و بیش از هزار و ٨٠٠ نفر به عنوان واجدین شرایط برای مراجعه و تکمیل مدارک معرفی شدند. تعداد هزار و ۶٠٠ نفر نیز اقدام به افتتاح حساب کردند و هزار و ٣۵٠ نفر وجوه خود را واریز کرده اند.
 
وی تأکید کرد: واگذاری زمین به متقاضیان به صورت اجاره بوده و بعد از احداث واحد مسکونی، قرارداد واگذاری به دو روش فروش اقساطی یا اجاره ٩٩ ساله بر اساس ارزش زمین تنظیم می‌شود.
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1372 sec