شناسه خبر: 117027 منتشر شده در مورخ: 1399/07/20 ساعت: 09:59 گروه: ورزشی
سرپرست تیم لیگ برتری خاتم اردکان گلایه کرد؛

خسارت میلیونی تصمیمات فدراسیون والیبال به خاتم اردکان

خسارت میلیونی تصمیمات فدراسیون والیبال به خاتم اردکان
سرپرست تیم لیگ برتری والیبال خاتم اردکان به تصمیم فدراسیون والیبال در پی تعلیق چهار بازی لیگ برتر اعتراض کرد و گفت: باشگاه خاتم اردکان با تصمیم یک طرفه فدراسیون بیش از 700 میلیون ریال متضرر شد.

به گزارش یزدی نیوزدر حالی تیم والیبال خاتم اردکان برای دیدار هفته هشتم لیگ برتر راهی استان گلستان شده بود که بنا به تصمیم کمیته مسابقات و رویدادهای فدراسیون والیبال به دلیل مثبت شدن تست کرونا تعدادی از بازیکنان چند تیم، این رقابت‌ها تا چهار بازی آینده، تعطیل اعلام شده و همین موضوع اعتراض برخی تیم‌ها از جمله خاتم اردکان را به دنبال داشته است.

 
«مهدی شاکر» سرپرست تیم خاتم اردکان در همین رابطه  گفت: برای بازی مقابل تیم شهرداری گنبد در هفته هشتم لیگ برتر والیبال، از روز پنجشنبه در شهرستان علی‌آباد کتول استان گلستان اردو زدیم اما چند ساعت قبل، کارمند سازمان لیگ با ارسال پیامی در فضای مجازی از تعویق بازی‌ها خبر داده است.
 
وی با بیان این که چنین موضوعی باید حداقل یک هفته قبل به باشگاه‌ها اطلاع داده می‌شود، چنین تصمیمی را موجب وارد آمدن خسارت به تیم خاتم اردکان دانست و اظهار کرد: معلوم نیست چنین برنامه‌ریزی‌ها چگونه انجام می‌شود و در حالی که خاتم کلی هزینه کرده و در گلستان اردو زده است، بدون هیچ هماهنگی با باشگاه‌ها برای لغو رقابت‌های لیگ تصمیم گرفته می‌شود.
 
سرپرست خاتم اردکان با اشاره به این که تصمیمات فدراسیون والیبال به تیم خاتم بیش از 70 میلیون تومان تاکنون خسارت وارد کرده است، گفت: دو هفته قبل نیز با صرف 500 میلیون ریال به اراک سفر کرد و مقابل تیم شهروند به پیروزی رسید اما یک هفته بعد فدراسیون، تیم شهروند اراک را از جدول حذف کرد و کل هزینه‌های وارده به خاتم اردکان را بیهوده کرد و اکنون نیز مجدداً در استان گلستان اردو زدیم و بیش از 200 میلیون ریال هزینه کردیم ولی با این تصمیم فدراسیون باز هم هزینه‌ی ما بی‌فایده شد.
 
شاکر با اعتراض نسبت به تصمیم اخیر فدراسیون، افزود: تیم‌ها باید مواظب بازیکنان خودشان باشند، ما هم بازیکن کرونایی داشتیم و به آنها استراحت دادیم، تیم‌ها باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، وقتی رعایت نمی‌کنند مشخص است، دسته به دسته بازیکنان آنها به کرونا مبتلا می‌شوند.
 
این مسئول در پایان گفت: تصمیمات فدراسیون بیش از 700 میلیون ریال خسارت به خاتم اردکان وارد کرده و ما 1000 کیلومتر راه را با اتوبوس به استان گلستان سفر کردیم و الان یک ساعت است به ما اعلام کردند، لیگ به تعویق افتاده است.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1416 sec