شناسه خبر: 117014 منتشر شده در مورخ: 1399/07/18 ساعت: 18:05 گروه: فرهنگی و هنری
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد:

۲ پروژه بزرگ فرهنگی تا پایان سال در یزد افتتاح می شود

۲ پروژه بزرگ فرهنگی تا پایان سال در یزد افتتاح می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از افتتاح دو پروژه بزرگ فرهنگی در یزد تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزمجید جوادیان زاده در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اعضای خانه مطبوعات استان اظهار داشت: در استان دو پروژه بزرگ فرهنگی وجود دارد که تلاش ما افتتاح و بهره برداری از آن تا پایان سال جاری است و در صورتی که مشکل مالی آن حل شود، به موقع بهره برداری خواهد شد.

 
وی عنوان کرد: تالار مرکزی یزد در امامشهر، شامل سه سالن بزرگ و فضاهای آموزشی است و یکی از مهمترین پروژه‌های فرهنگی استان به شمار می‌رود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت خانه مطبوعات اظهار داشت: خانه مطبوعات یک نهاد صنفی و رسانه‌ای است که بخش عمده‌ای از وظایف و فعالیت‌هایی که توسط قبلاً توسط ارشاد انجام می‌شد را اکنون بر عهده گرفته است.
 
وی عنوان کرد: در حال حاضر ۱۸۳ رسانه شامل رسانه‌های برخط و غیربر خط، روزنامه، مجله‌های تخصصی، ماهنامه و هفته نامه محلی و سراسری در استان یزد مشغول فعالیت هستند.
 
جوادیان زاده از برگزاری جشنواره‌هایی برای ایجاد رقابت بین رسانه‌ها خبر داد و بیان کرد: اکنون این جشنواره‌ها بنابر اقتضای شرایط استان و نیاز استان به تولیدات رسانه‌ای، با موضوعات ویژه به صورت فصلی برگزار می‌شود.
 
در این دیدار همچنین مدیر و رئیس خانه مطبوعات استان یزد نیز به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این نهاد پرداختند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1372 sec