شناسه خبر: 117007 منتشر شده در مورخ: 1399/07/18 ساعت: 09:11 گروه: اجتماعی
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که تامین امنیت یکی از مهمترین خواسته‌های مردم شاهدیه است، گفت: زمینه استقرار نیروی انتظامی تا سه ماه آینده در شاهدیه فراهم شود.

به گزارش یزدی نیوز«محمدصالح جوکار» ساعتی قبل در نشست بررسی مشکلات شهر شاهدیه با حضور فرماندار یزد و مدیران کل ادارات مرتبط با مشکلات این شهرستان، با بیان این که اگر بخواهیم کارکرد محیط روستایی را به شهر منتقل کنیم، تزاحم‌هایی به وجود می‌آید، اظهار کرد: در شهر شاهدیه، شهرنشینی را رواج دادیم و علاوه بر این که یک سری مزیت های خوبی برای آنها به دنبال داشته، محدودیت هایی هم به وجود آورده است.

 
وی تصریح کرد: در حوزه شهرنشینی هم که ورود کردیم و معماری و مبلمان شهری را به وجود آوردیم، مزاحمت هایی برای کسب و کارهای مختلف به وجود می‌آید.
 
نماینده مردم یزد و اشکذر با بیان این که مطالبات مطرح شده در این نشست به حق بوده است، عنوان کرد: مدیرانی که در این جلسه حضور دارند، قطعا به دنبال روان سازی جریان خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم این منطقه هستند و باید با تمام توان و تلاش در این راستا حرکت کنیم.
 
وی با بیان این که در برخی از مکاتباتی که با ادارات داریم، برای انجام ندادن کار به برخی مواد قانونی اشاره می‌کنند، تصریح کرد: بسیاری از این موارد راهکاری برای فرار از مسئولیت است و هیچ ارتباطی به قوانین ندارد.
 
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی توجه به واقعیت ها و مشکلات جامعه را در ارتباط با مسائل ضروری دانست و ادامه داد: با وجود تمام مشکلاتی که الان در کشور وجود دارد، می توانیم با همت و همبستگی، مشکلات مردم را کمتر کنیم.
 
جوکار به صنعت نساجی شهر شاهدیه اشاره کرد و گفت: نساجی در شهر شاهدیه ظرفیت بسیار خوبی به حساب می آید و می توانیم با رفع مشکلات موجود، زمینه ایجاد فرصت های شغلی متعددی را به وجود آوریم.
 
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با بیان اینکه بحث تامین امنیت در شهر شاهدیه یکی از مهمترین مسائلی است که باید به صورت ویژه از سوی مسئولان مورد توجه قرار گیرد گفت: مشکلی در زمینه استقرار نیروی انتظامی در شاهدیه با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی مسئولان استان وجود ندارد.
 
 به نقل از روابط عمومی دفتر این نماینده مجلس، جوکار در پایان تصریح کرد: با توجه به این موضوع، دستگاه های متولی به گونه ای عمل کنند که نهایتا تا سه ماه آینده نیروی انتظامی به صورت ثابت در شهر شاهدیه استقرار پیدا کند.
 
منبع : ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1359 sec