شناسه خبر: 116859 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 ساعت: 20:31 گروه: شهرستان ها
معاون عمرانی فرمانداری بافق: اراضی ۷۲ نفر از متقاضیان طرح ملی مسکن در بافق مشخص شد.

به گزارش یزدی نیوزمصطفی فتاحی افزود: فرآیند ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در بهمن ماه سال ۹۸ آغاز شد که ۱۴۰ نفر سهمیه به شهرستان بافق تخصیص داده شد.

 
 
وی، افزود: ۵۲۰ نفر در سامانه ثبت نام کرده اند و تا پایان شهریور ماه ۱۰۲ نفر افتتاح حساب کردند.
 
 
معاون عمرانی فرمانداری بافق، ادامه داد: از تعداد افرادی که افتتاح حساب و پرونده خود را تکمیل کرده اند، ۷۲ نفر وجه مورد نیاز را به حساب واریز و در این نشست اراضی هرکدام از این افراد قرعه کشی و مشخص شد.
 
 
فتاحی تصریح کرد: متقاضیان که در فاز اول شرکت کرده اند با تکمیل پرونده خود در بنیاد مسکن و پس از آن با مراجعه به شهرداری و اخذ پروانه ساخت می‌توانند عملیات ساخت مسکن خود را آغاز کنند.
 
 
معاون عمرانی فرماندار افزود: در شهرستان بافق محدودیتی برای واگذاری زمین در طرح اقدام ملی به متقاضیان وجود ندارد و قرار است در آینده،  دوباره از متقاضیان دارای شرایط لازم، در سه گروه کارگران، فرهنگیان و نیرو‌های نظامی ثبت نام انجام شود.
 
 
نشست قرعه کشی و تعیین قطعات اراضی فاز یک متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بافق با حضور معاون عمرانی فرماندار، نماینده دادستان، نمایندگان بنیاد مسکن استان، روسای ادارات راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و برخی از متقاضیان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1374 sec