شناسه خبر: 116846 منتشر شده در مورخ: 1399/07/08 ساعت: 11:22 گروه: اجتماعی
معاون خدمات شهری شهردار یزد در جریان بازدید مسئولان شهر از منطقه پیشنهادی شهرداری برای ایجاد شهرک ضایعات اظهار کرد: ایجاد شهرک ضایعات در ارتقای امنیت و بهداشت شهر یزد اهمیت بسزایی دارد.

به گزارش یزدی نیوز«حسین صالحیان» در این بازدید بیان کرد: این شهرک و عملکرد آن تاثیر بسزایی در افزایش امنیت و بهداشت شهر یزد دارد و مستلزم همکاری تمام دستگاه‌های استان است.

 
وی افزود: با توجه به این که شهرداری متولی ساماندهی انبارها و کارگاه‌های انباشت ضایعات در سطح شهر است و از طرفی ساماندهی این مشاغل باید با ارائه برنامه‌های تشویقی همراه باشد لذا در صورت موافقت دستگاه‌های استانی در واگذاری عرصه مورد نیاز جهت ایجاد این شهرک، کمک شایانی به زیبایی بصری، ارتقاء امنیت و بهداشت عمومی می‌شود.
 
«محمد رستگاری» فرماندار یزد نیز با اظهار ناخرسندی از وجود انبارهای ضایعات در جای جای شهر یزد، عنوان کرد: با توجه به افزایش روز افزون این اماکن شاهد افزایش سرقت‌ها نیز خواهیم بود که امیدواریم با ایجاد زیرساخت‌های این شهرک و واگذاری آن به متقاضیان، شاهد انتقال هرچه سریعتر انبارهای موجود در سطح شهر باشیم.
 
«سید مجتبی حسینی پور» رئیس سازمان مدیرت و برنامه‌ریزی استان هم در این بازدید به مدیریت و نظارت کامل شهرداری بر این شهرک تاکید کرد وگفت: با توجه به این که واگذاری این عرصه بسیار حائز اهمیت است لذا شهرداری باید تمام تلاش خود را در به کارگرفتن این فضا به نحو تعریف شده معطوف کند.
 
 به نقل از روابط عمومی شهردایر یزد، در حاشیه‌ی این بازدید برخی از ابهامات موجود در خصوص کارخانه بازیافت و شروع مجدد این مجموعه مورد بررسی قرار گرفت که معاون خدمات شهری از فراخوان انتخاب پیمانکار تا اواسط مهرماه خبر داد.
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1361 sec