شناسه خبر: 116824 منتشر شده در مورخ: 1399/07/07 ساعت: 08:33 گروه: اقتصادی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

بانک‌های استان مسیر تولید را هموارتر کنند

بانک‌های استان مسیر تولید را هموارتر کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ‌یزد با تاکید بر نقش مهم بانک‌ها در مسیر رفع موانع تولید استان، گفت: ‌تعامل بانک‌ها با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع می‌تواند مسیر تولید را هموارتر کند.

به گزارش یزدی نیوز "سیدمسعود عظیمی"‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن زنده یاد حمیدیا استانداری برگزار شد، اظهار کرد: اکنون که کشور درگیر جنگ اقتصادی تمام عیار است، نیاز ‌داریم نیروهای توانمند اعم از دولتی و بخش خصوصی وارد عرصه شوند و در مسیر تولید و جهش آن گام بردارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار به نقش مهم و تاثیرگذار بانک‌های استان در مسیر رفع موانع تولید اشاره کرد و ادامه داد: خوشبختانه در استان یزد شاهد درک بالای مدیران عامل بانک‌ها و تعامل آنها با صاحبان صنایع و تولیدکنندگان هستیم که این مهم می‌تواند مسیر تولید را هموارتر کند.
عظیمی با تاکید بر حفظ اشتغال موجود استان و تقویت کارآفرینی، افزود: ارتقای گردشگری در شرایط کنونی باید به‌طور جدی در دستورکار قرار گیرد.
معاون اقتصادی استاندار در پایان خاطر نشان کرد: لازم است که فعالیت و عملکرد بانک‌های استان ‌براساس مصوبات جلسات سران سه قوه، قوانین ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و بخشنامه های بانک مرکزی باشد.
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2783 sec