شناسه خبر: 116814 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 ساعت: 15:29 گروه: اجتماعی
همزمان با هفته دفاع مقدس، فاز دوم احداث دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت در یزد با حضور فرمانده سپاه الغدیر و جمعی از مسئولان استان آغاز شد.

به گزارش یزدی نیوز استاندار یزد،  در مراسم آغاز عملیات احداث فاز دوم دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت در یزد گرفته بر گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی برای عموم مردم با همکاری سپاه و خیران تاکید کرد.

 
محمد علی طالبی، توجه به ایجاد فضاهای مناسب و مورد نیاز فرهنگی، ورزشی را برای یزد و شهرستان‌ها با جلب همکاری بخش‌خصوصی و خیران ضروری ذکر کرد.
 
مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: فضاهای فرهنگی و ورزشی بسیج و سپاه در سطح استان قابل استفاده برای همه اقشار و عموم علاقه‌مندان پیش‌بینی شده است.
 
سرهنگ محمد مهدی نیکوتژاد بیان کرد: ایجاد نشاط اجتماعی با انجام امور فرهنگی و ورزشی جزو مأموریت‌های مهمی است که پیگیری می‌شود.
 
به گزارش مهر، دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت همزمان با ششمین روز از بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وقعیت شهید رشیدی در جوار پارک کوهستان افتتاح شد.
 
این دهکده شامل پیست دوچرخه سواری، اسب سواری، موتورسواری و اهداف پروازی است و جانمایی ۲۵۰ آلاچیق، ۷۳ مجموعه بلوک بندی با افزون بر ۵ هزار مترمربع برای فعالیت‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی برای مردم و بسیجیان انجام شده است.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1352 sec