شناسه خبر: 116777 منتشر شده در مورخ: 1399/07/04 ساعت: 14:01 گروه: سیاسی
امام‌ جمعه ابرکوه گفت: ملت ایران بار دیگر به یاری خداوند پیچ رنج‌آور کرونا و تحریم را پشت سر گذاشته و با صبر انقلابی از آن عبور می‌کنند.

به گزارش یزدی نیوزبه مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان ابرکوه در مراسمی قبور مطهر شهدای هشت سال جنگ تحمیلی را عطرافشانی کردند.

 
حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» امام جمعه ابرکوه با بیان این که این روزها بیماری فراگیر کرونا در کنار وجود تحریم‌های دشمنان، مشکلات کشور را مضاعف کرده است، افزود: ملت ایران بار دیگر معضلات و مشکلات را که همچون آزمونی از جانب خداوند، پشت سر گذاشته و با صبر انقلابی، بردباری و انجام‌وظیفه در راستای حفظ انقلاب و حراست از دستاوردهای آن، از این پیچ رنج‌آور نیز عبور خواهند کرد.
 
وی خاطرنشان کرد: در این 40 سال عمر انقلاب همه تیرهای دشمنان کمانه کرده و به خودشان بازگشته است و امروز آخرین تیرهای ناکارآمد خود را در چله کمان گذاشته تا علیه ملت بصیر و انقلابی ایرانی نشانه روند که این هم به لطف خدا تا کنون ناکام بوده است.
 
حجت‌الاسلام حسینی در پایان یادآور شد: زیباترین سرفصل برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس، زیارت، تجدید عهد و میثاق با شهدا است، میثاقی که در جهت دفاع از حریم ولایت و تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین رقم خورده است و همچنان این سرفصل ماندگار خواهد بود.
 
یادآور می‌شود؛ این مراسم به علت شیوع کرونا بدون حضور مردم و خانواده‌های شهدا برگزار شد.
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1319 sec