شناسه خبر: 116269 منتشر شده در مورخ: 1399/04/14 ساعت: 14:06 گروه: شهرستان ها
رئیس تعاون روستایی شهرستان مهریز از بهره برداری پروژه واحد تولید خوراک دام در شهرستان مهریز تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزمحمود اکبری با اشاره به اینکه تلاش می‌شود واحد تولید خوراک دام در شهرستان مهریز تا پایان سال جهش تولید مورد بهره برداری قرار گیرد، اظهار داشت: این واحد ظرفیت تولید سالانه ۲۶ هزار تن خوراک دام را دارد.

 
وی ادامه داد: حمایت و توسعه زیرساخت‌های تعاونی‌ها نقش مفیدی در تقویت بنیاد اقتصادی شهرستان مهریز و رفاه اعضا آنها دارد.
 
اکبری تصریح کرد: تشکل‌های تحت نظارت اداره تعاون روستایی شهرستان مهریز شامل پنج شرکت تعاونی روستایی، چهار شرکت تعاونی کشاورزی، یک شرکت تعاونی تولید روستایی و یک نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی با بیش از ۱۱ هزار عضو است.
 
وی با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی این تشکل‌ها مورد بازدید جمعی از مسئولان قرار گرفته است، عنوان کرد: هدف از این بازدید ارزیابی شرایط کارگران، حمایت نمایندگان مجلس و مردم از کالای تولید داخلی و ارزیابی وضعیت کارگران در این کارخانه‌ها است.
 
مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی دامداران، گزارشی از عملکرد شرکت تعاونی و احداث کارخانه تولید خوراک دام داده و درخواست تسهیلات و کمک‌های اعتباری کرده‌اند.
 
 در محل بازدید از کارخانه تعدادی از دامداران شهرستان مهریز مسائل و مشکلات خود از جمله قیمت نهاده‌ها، پایین بودن قیمت فرآورده‌های دامی، خشکسالی و کمبود را بیان کردند.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1403 sec