شناسه خبر: 105440 منتشر شده در مورخ: 1399/02/25 ساعت: 12:39 گروه: اجتماعی
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: هزار و ۲۰۰ نفر در قالب سامانه سجام و با عنوان دیده بانان پیشگیری از وقوع جرم با دادگستری استان همکاری می کنند.

به گزارش یزدی نیوزمحمدحسین رحیمی زاده، در نشست با جمعی از روحانیون حوزه‌های علمیه استان یزد اظهار داشت: رویکرد قوه قضائیه در حوزه برخورد با جرایم سبک و امنیت اخلاقی برای بار اول شرکت در دوره‌های آموزشی است.

 
وی با بیان اینکه در سال ۹۸ بالغ بر ۳۰ دوره سه روزه در این راستا برگزار شد، بیان داشت: این دوره‌های آموزشی با محتوای مبتنی بر کتب شهید مطهری برگزار می‌شود.
 
رحیمی زاده با اشاره به راه اندازی سامانه جامع اطلاعات مردمی سجام عنوان کرد: این سامانه به عنوان دیده بان پیشگیری از وقوع جرم کشور در حال فعالیت هستند.
 
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد تصریح کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر جرم علنی آن را به این سازمان گزارش کنند.
 
وی گفت: در حال حاضر هزار و ۲۰۰ نفر در قالب سامانه سجام و با عنوان دیده بانان پیشگیری از وقوع جرم با دادگستری استان همکاری می‌کنند.
 
رحیمی زاده یادآور شد: مدیریت سامانه سجام در تهران و اولویت آن بر اساس ۱۰ جرم تعریف شده است اما عموم جامعه می‌توانند با آموزش نسبت به ارائه گزارش در این سامانه اقدام کنند.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3013 sec