شناسه خبر: 10293 منتشر شده در مورخ: 1394/04/10 ساعت: 08:01 گروه: اجتماعی
هشدارمعاون عمرانی استانداری یزد

وضعیت آب در یزد به هیچ وجه مناسب نیست‌

وضعیت آب در یزد به هیچ وجه مناسب نیست‌
معاون عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه امسال وضعیت آب به هیچ وجه مناسب نیست، گفت: بودجه‌های جاری را نیز نتوانسته‌ایم به تامین آب تخصیص دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزسید محمدرضا سیدحسینی در نخستین نشست ستاد هماهنگی و پشتیبانی طرح هجرت بسیج سازندگی استان یزد با بیان اینکه امسال وضعیت آب به هیچ وجه مناسب نیست، اظهار داشت: بودجه‌های جاری را نیز نتوانسته‌ایم به تامین آب تخصیص دهیم.

وی خاطرنشان کرد: از آنجا که آب، نیاز ضروری استان است، باید برای آن چاره‌اندیشی شود و ما در این زمینه از توان بسیج سازندگی، بانک‌ها و دیگر امکانات بهره خواهیم گرفت ضمن اینکه در این زمینه بسیار مهم باید از جزیره‌ای عمل کردن، پرهیز کنیم.

سیدحسینی تصریح کرد: بهتر است کار را به صورت پروژه‌ای انجام دهیم تا همه مدیران و دستگاه‌های استان یزد بتوانند در آن مشارکت و همراهی کنند.

معاون عمرانی استاندار یزد همچنین با تاکید بر استفاده از توان آموزشی بسیج سازندگی استان یزد تاکید کرد: در حوزه آب باید بحث بحران آب و الگوی بهینه کشت در مزارع کشاورزی و باغ‌ها را به مردم روستاها و کشاورزان آموزش دهیم و امیدواریم بسیج سازندگی در این زمینه همراهی و مشارکت جدی داشته باشد.

وی با بیان اینکه شرایط مالی، شرایط مطلوبی نیست و حتی شهرداری‌ها با منابع درآمدی خود نتوانسته‌اند حقوق کارکنان را پرداخت کنند، بیان کرد: با وضع مالی موجود، امکان کمک وجود ندارد و طرح تامین آب به ناچار باید پروژه‌ای اجرا شود.

سیدحسینی یادآور شد: با فرمانداری‌ها نیز در این زمینه رایزنی‌های لازم انجام شده و قرار است آنهایی که وضعیت مالی بهتری دارند، کمک بیشتری داشته باشند و ظرف یک هفته پروژه‌ها را مکتوب کنند تا هر دستگاه بتواند ظرفیت و شرایط خود را محک بزند و کار هر دستگاه مشخص شود.

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
اخبار مرتبط :
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2556 sec